عنوان : با حضور مهندس جهرمی/ ۱۴۶ پروژه مخابراتی در خراسان رضوی افتتاح شد
تاریخ ثبت : 1398/05/16

با حضور مهندس جهرمی/ ۱۴۶ پروژه مخابراتی در خراسان رضوی افتتاح شد

۱۴۶ پروژه مخابراتی با سرمایه ای بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس یافتیان، عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و مدیران مخابرات منطقه در استان خراسان رضوی افتتاح شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در مراسمی با حضور مهندس جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس یافتیان، عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و مدیران مخابرات منطقه خراسان رضوی در آن استان، ۱۴۶ پروژه مخابراتی با سرمایه ای بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال طی دو روز گذشته، دوشنبه ۱۴ الی ۱۵ مردادماه ۱۳۹۸ در آن استان افتتاح شد.

بر اساس این خبر، افتتاح پروژه‌های ارتباطی شهرستان های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه، شامل افتتاح سایت های جدید نسل دوم و سوم در روستاهای چنار، سیوکی و یک لنگی علیا، تعداد چند سایت نسل سوم و چهارم شهری، راه‌اندازی سرویس اینترنت پرسرعت در ۲۶ روستا، توسعه‌ پورت تلفن ثابت، ADSL و فیبرنوری، از جمله پروژه هایی بود که صبح دیروز در این مراسم به بهره برداری رسید.

همچنین، پروژه های ارتباطی شهرستان های گناباد و بجستان، شامل ارتقا ۴ سایت نسل دوم به نسل سوم و چهارم در روستاهای بیلند، روشناوند، زیبد و قنبرآباد؛ توسعه‌ پورت تلفن ثابت، ADSL و فیبرنوری و افتتاح سایت های نسل دوم، سوم و چهارم شهری از جمله پروژه هایی بود که صبح امروز، سه شنبه ۱۵ مردادماه ۱۳۹۸ با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان گناباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

گفتنی است در ائین مراسم افتتاحیه پروژه های مخابراتی، مهندس حسن اروجی مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت شبکه مخابراتی در استان ارائه و همچنین برنامه های مخابرات استان را در راستای توسعه زیرساخت های مخابراتی در خراسان رضوی را اعلام کرد.

GHzoyZlznH

hbFhNToOk2


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تست سرعت