عنوان : برگزاری کمیته راهبردی پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در مخابرات منطقه خراسان رضوی
تاریخ ثبت : 1396/11/04

برگزاری کمیته راهبردی پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در مخابرات منطقه خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی ،مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در جلسه کمیته راهبردی پدافند غیر عامل و ستاد مدیریت بحران مخابرات استان که با حضور اعضای این کمیته در سالن جلسات ساختمان مرکزی مخابرات برگزار شد بیان کرد:مبحث پدافند غیر عامل و مدیریت بحران  از دهه قبل در مخابرات استان فعالیت خود را آغاز کرده که خوشبخاته با فعالیت های خوبی که تاکنون انجام شده است  تا حد زیادی بخش های مختلف برای مقابله با بحران آماده هستند.

مهندس  کارگزار افزود:مخابرات از جمله شرکت های محسوب می شود که زیر ساخت آن از اهمیت زیادی برخوردار است  واین اهمیت در زمان بحران کاملا محسوس می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه خوب مخابرات استان در زمینه پدافند غیر عامل در کشور اشاره و بیان کرد:ما باید  با تلاش و همچنین آموزش های مناسب برای کلیه همکاران سطح دانش خود را در این زمینه بالا ببریم و همچنین باید تلاش کنیم  که با کمک رسانه های دیداری و شنیداری در زمینه استفاده از موبایل در مواقع بروز بحران ،فرهنگ سازی مناسبی را انجام دهیم .

گفتنی است در آغاز این جلسه دبیر کمیته راهبردی پدافند غیر عامل از اقدامات انجام شده در زمینه مدیریت بحران در مخابرات منطقه خراسان رضوی گزارشی ارائه کرد


ارتباطات مردمی 2021

سامانه خدمات تلفن همراه 9990

خدمات تلفن همراه از طریق تلفن ثابت 09129990

سامانه ثبت خرابی تلفن ثابت 20117

پرداخت قبوض تلفن 2000

کلیه حقـوق محفوظ و متعلـق به شرکت مخابرات ایران منطقه خراسان رضوی

آدرس : مشهد - خیابان امام خمینی - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه خراسان رضوی - صندوق پستی 333-91735

تلفنخانه : 38111

فکس: 38112525 051

تست سرعت